Gizlilik Politikası

MEHMET TOPRAK HASTANESİ("www.mehmettoprakhospital.com.tr"), internet sitesini ziyaret eden herkesin özel hayatına saygı göstermektedir."

Site ziyaretçileri hakkında toplanan her türlü bilgi öncelikle site ziyaretçilerinin talep ettikleri veya edebilecekleri hizmetleri sunmak için ve sonra da şirket olarak daha iyi hizmet verebilmek amacına uygun MEHMET TOPRAK HASTANESİ hiçbir suretle bu amaçla toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlar ile başka amaçlarla paylaşmamayı taahhüt eder.

Kişisel olarak site ziyaretçileri olarak sizlerle ile ilgili hangi bilgilere sahip olduğunu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma hakkına sahipsiniz; ayrıca bu bilgilerin kullanılmamasını talep hakkına sahipsiniz. Talepleriniz güvenlik, mali veya hukuki sebepler ile yerine getirilemeyebilir. www.mehmettoprakhospital.com.tr’nin sayfalarından birinde veya daha fazlasında, www.mehmettoprakhospital.com.tr harici internet sitelerine bağlantılar olabilir. MEHMET TOPRAK HASTANESİ, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi www.mehmettoprakhospital.com.tr ile başlamayan siteler www.mehmettoprakhospital.com.tr ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

Bu siteyi kullanarak MEHMET TOPRAK HASTANESİ’nin Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılmaktasınız. MEHMET TOPRAK HASTANESİ her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutar. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.